Dosiahnite svoje ciele presnou a rýchlou reklamou na internete

Je zarážajúce, akú obrovskú sumu ešte stále mnoho firiem investuje do necielenej reklamy, ktorá sa zobrazuje každému. Iste uznáte, že osloviť skupinu školákov vo veku do 18 rokov krásnou reklamou na nový úžasný automobil, nemá príliš veľký význam.
Druhá možnosť je rovnakej cieľovej skupine – školákom do 18 rokov – ukázať napríklad reklamu na papierníctvo v momente, keď zadajú do vyhľadávača slová ako “bielítko, kvalitné pero, zmizík…

Dosiahnite svoje ciele presnou a rýchlou reklamou na internete

Internetovú reklamu môžeme rozdeliť medzi dve skupiny:
– nezacielenú reklamu, ktorá ľudí otravuje, je negatívne vnímaná, ba až ignorovaná,
– zacielenú reklamu, na ktorú človek akoby náhodou narazí práve vtedy, keď na internete vyhľadáva to, čo ho práve zaujíma.

cielená reklama strankanamieru.sk

PPC – Pay Per Click – alebo reklama, kde platíte len za skutočného návštevníka Vášho webu. Ak potenciálny zákazník zadá do vyhľadávača kľúčové slová, zobrazí sa mu Vaša reklama. V tomto okamihu ju už vidí, avša pokiaľ na ňu z nejakého dôvodu neklikne – nič neplatíte. Platíte až vtedy, návštevník klinkne na reklamu a tá h piamo privedie na Vašu stránku. Tento systém garantuje pomer hodnoty za peniaze. Vy sami si určujete koľko investujete do reklamy, a nikdy nezaplatíte viac. Vaša platba nikdy nebude zbytočná. Prostredníctvom PPC reklamy spolu dokážeme osloviť relevantných zákazníkov,  v správnom čase – práve vyhľadávajú to, čo potrebujú a čo Vy ponúkate. Minimalizujú sa tak neefektívne investície.
Nepostrádateľná výhoda PPC reklám je rýchlosť spätnej odozvy. Kampane je možné spustiť takmer okamžite

PPC reklama strankanamieru.sk

Do ktorej skupiny patríte Vy?

Cielená reklama je v rukách skúseného marketéra zlatou baňou jeho klientov.

 Ešte stále platíte za všeobecnú reklamu pre všetkých, namiesto toho aby ste oslovili priamo Vašich skutočných zákazníkov?

SEOSearch Engine Optimization predstavuje súbor nástrojov a činností, ktorých úlohou je jediná vec – priviesť na Vašu stránku čo možno najviac návštevníkov. Zabezpečiť Vám čo možno najvyššiu pozíciu v Googli. Zámerne nepíšem,  a nesľubujem nikomu, že práve jeho stránka bude na prvom mieste vo vyhľadávaní (okrem platených odkazov). To Vám nevie garantovať nikto, ani samotný Google. Následným efektom zvýšenia návštevnosti je rast konverzií, teda pomeru mezi klikmi a akciou – teda splnením cieľa stránky. Ten môže byť rôzny, získanie nových zákazníkov, šírenie určitej informácie, distribúcia e-booku, získanie kontaktu, napr. mailu do firemnej databázy a podobne. Budovanie SEO je však behom na dlhé trate, neprináša efekt z večera do rána, väčšinou ani nie za niekoľko dní. Vyžaduje si niekoľko mesiacov až pol rok, avšak efekt je dlhodobý. A na dobré, sa predsa oplatí počkať

cielená reklama SEO strankanamieru.sk
strankanamieru.sk SEO PPC reklamastrankanamieru.sk SEO PPC reklama

Social Media Marketing – Marketingové stratégie na sociálnych sieťach sa stávajú každým dňom dôležitejšie. Stále prevláda klamný dojem, že sociálne siete ako Facebook, Twitter, Instagram sú používané hlavne teenagermi na dopisovanie si s kamarátmi a vzájomné prezeranie fotiek. Naopak sociálne siete sa stávajú regulérnym komunikačným nástrojom už aj vekovo strednej vrstvy.  Sociálne siete umožňujú lacnú a efektívnu komunikácia medzi firmou a jej fanúšikmi. Dosiahnite svoje ciele presnou a rýchlou reklamou na internete a samozrejme sociálnych sieťach.