Tvorba eshopov – možnosť predávať výrobky alebo služby ľahko a rýchlo

Využite aj Vy možnosť predávať výrobky alebo služby ľahko a rýchlo.

Hľadáte možnosti, ale rozšíriť Vaše podnikanie?

Potrebujete osloviť všetkých potenciálnych zákazníkov bez rozdielu kde sa nachádzajú?

Eshopy od nás dokážu všetko čo potrebujete.

Ponúkame Vám vytvorenie elektronického online obchodu na mieru pre Vás.
Nezáleží na tom, či predávate hmotné produkty, služby alebo produkty na stiahnutie, ak napríklad e-booky, fotografie, videá…
Naša tvorba eshopov - možnosť predávať výrobky alebo služby ľahko a rýchlo

Kvalitný eshop si nebudujete každý deň a preto musí byť výsledok perfektný a plne zodpovedajúci Vašej predstave, resp. predstavám a potrebám Vašich zákazníkov. Tí potrebujú dostať informácie v rýchlej, prehľadnej a estetickej forme. Preto každý eshop ktorý tvoríme, podrobujeme dôkladnej užívateľskej analýze.

Chápeme, že počas používania eshopu sa Vaše potreby môže zmeniť, preto naše eshopy umožňujú ľahkú a rýchlu úpravu – či už pôjde o zmenu v grafickom spracovaní, používateľskom rozhraní, administratíve, správe skladu alebo faktúr. Váš eshop môže taktiež obsahovať jednoduchú tvorbu newslettra, správu akcií, komentáre a galérie k produktom, video k produktom, prepojenie na sociálne siete, rôzne platobné systémy vrátane PayPal, jazykové mutácie, automatickú správu akcií a zliav, virtuálne produkty na stiahnutie či množstvo variant rovnakého produktu…
Napadá Vás ešte niečo? Áno? Aj to môže byť vo Vašom eshope.

Samozrejmosťou je možnosť napojenia na porovnávače cien, Heureka, Pricemania a ďalšie.

E-shop od nás Vás nebude obmedzovať. Nikdy. V ničom.

Nemusíte byť programátor aby ste správu Vášho nového eshopu dokonale zvládli. Všetky činnosti – objednávky, skladové zásoby, platby, ceny, kupóny – sledujete a upravujete z prehľadného administračného prostredia, kam máte prístup iba Vy.

Stále si myslíte že naša tvorba eshopov – možnosť predávať výrobky alebo služby ľahko a rýchlo nezodpovedá Vaším potrebám? Kontaktujte nás a my Vám navrhneme riešenie na mieru pre Vás.