Stránky na mieru - kvalitné, lacné a dostupné pre každého

Je samozrejmosťou, že všetky naše stránky na mieru sú,  a vždy budú optimalizované aj pre prehliadanie na mobiloch alebo tabletoch. Google automaticky zvýhodňuje stránky, ktoré sú responzibilné.

Responzibilná stánka stránkanamieru.sk
informačné web stránky strankanamieru.sk

Aby mohla byť stránka na mieru pre Vás úspešná, už pri jej tvorbe musíme myslieť na cieľ, ktorý ma splniť. Stránka ktorá neposkytne návštevníkovi informácie rýchlo, prehľadne a korektne nemá zmysel existencie.

Prvé čo návštevníka zaujme je vizuál, grafické spracovanie stránky, na ktorom si dávame extra záležať. Vždy prepájame responzibilitu, informačnú hodnotu a grafické spracovanie do dokonalého celku.

pekné webstránky strankanamieru.sk
SEO optimalizácie strankanamieru.sk

Search Engine Optimalization alebo po slovensky povedané – optimalizácia pre vyhľadávače je základom každej stránky. Je vhodné, ak sa SEO naplánuje tak, aby korešpondovalo s ďalšími propagačnými aktivitami.

Krásny vzhľad nie je vždy všetko. Je dôležité aby sa stránka načítavala čo najrýchlejšie. Nikto predsa nechce dnes čakať kým sa mu zobrazí obsah.

rýchlosť webstránky strankanamieru.sk
zľava webstranka strankanamieru.sk

Našich zákazníkov si vážime a chceme, aby sa na nás obrátili aj v budúcnosti. Preto pri každom opakovanom využití našich služieb automaticky získavajú 20% zľavu z bežných cien.

Možno sa pýtate, ako to dokážeme ?

Úplne jednoducho. Na začiatku spolupráce si ujasníme Vaše ciele, zistíme koho má stránka osloviť, aké informácie má odovzdať. Navrhneme Vám rozloženie stránky – skonzultujeme umiestnenie Vášho loga, menu, textových a grafických blokov, obrázkov, galérií, slajdrov a všetkých prvkov, ktoré bude výsledná stránka obsahovať. Prejdeme si grafické spracovanie, použité farby, druhy písma, doladíme detaily celkového vizuálu stránky.