Stránka na mieru od nás je skvelý spôsob, ako kedykoľvek osloviť Vašich potenciálnych klientov.

Snažíme sa, aby všetky stránky ktoré vytvoríme boli prehľadné, jednoduché a funkčné. Skrátka – urobené tak, aby boli rýchle, zákazník sa mohol ľahko dostať k informáciám a samozrejme bez akýchkoľvek technických problémov.

Používame najnovšie technické riešenia. S rozumom.

Sledujeme trendy, vývoj a zároveň spoľahlivosť. Vieme Vám preto vyvinúť stránku na mieru pre Vás s modernými riešeniami. Avšak vždy overenými a vyskúšanými v praxi. Vaša nová stránka na mieru tak bude aktuálna a samozrejme patrične zabezpečená.

Webstránka na mieru do nás je nastavená tak, aby ju vyhľadávače našli.

Jednoducho a rýchlo na základe kľúčových slov vaši potenciálny zákazníci nájdu čo hľadajú.  Nájdu Vás a ponuku Vašich služieb alebo produktov.
Webstránka je zároveň vždy navrhnutá tak, aby ju bolo možné prepojiť so sociálnymi sieťami, analytickými nástrojmi či inými aplikáciami na podporu Vášho podnikania.

Stránka na mieru sa samozrejme bude správne a elegantne zobrazovať.

Na všetkých displejoch v rôznych zariadeniach.
Či už ide o stolový počítač s veľkým, širokouhlým monitorom, notebook, tablet alebo akýkoľvek smartfón.

Stránka na mieru Vám dokáže ušetriť.

Každá webstránka alebo e-shop ktorý vyvíjame pre našich klientov, zahŕňa aj prehľadnú administračnú časť. Pomocou nej si každý klient môže veľmi jednoducho aktualizovať informácie na svojej novej stránke. Či sa už rozšíri vaša ponuka služieb ale tovarov, rozhodnete sa zmeniť svoje otváracie hodiny, kontaktné údaje alebo ceny. Všetky údaje s dokážete jednoducho zmeniť a môžete ušetriť peniaze, ktoré by ste zaplatili programátorovi za zmenu.

To najlepšie je…

…že vaša nová webová stránka na mieru, alebo e-shop podľa Vašich požiadaviek nemusí stáť tisíce Eur.
Pozrite si náš cenníkCenník, a zistite že cena pre Vás už nebude prekážkou.
Alebo ešte lepšie – priamo nás kontaktujteKontakt a nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku špeciálne pre Vás.

Slide Máte otázky ? Spýtajte sa nás Stránka na mieru kontakt Na stránkách ktoré vytvárame pre našich klientov, robíme základné, prvotné SEO nastavenia a registráciu do vyhľadávačov automaticky, v cene stránky. Bez žiadneho doplatku.
Aj to je dôvod, prečo si stránku objednať práve u nás.
0902 20 70 50 info@strankanamieru.sk
Stránka na mieru