Slide CMS ako riešenie pre Vašu stránku na mieru Čo je CMS ? CMS je všeobecne používané označenie pre “Content Management System”.
Ako vyplýva z názvu, ide o systém na manažment, spravovanie obsahu webstránok a eshopov. Existuje niekoľko rôznych CMS systémov. My pracujeme s tými, ktoré sú na Slovensku a samozrejme aj vo svete najviac používané.
Ako funguje CMS ? CMS si môžete veľmi jednoducho predstaviť ako program, aplikáciu ktorá vytvára vašu webstránku či eshop. Keďže všetky CMS systémy s ktorými pracujeme sú modulovateľné, vyskladáme Vám webovú stránku tak ako potrebujete. V čom je výhoda? Vaša stránka bude vyrobená na mieru iba a len pre Vás. Splní Vaše potreby. Ale zároveň nebude obsahovať množstvo nadbytočného kódu ktorý nepotrebujete a možnosti, ktoré nevyužijete. Ak sa však v priebehu času Vaše požiadavky zmenili, nie je pre nás problém Vašu stránku upraviť a aktualizovať. Jednoduchosť obsluhy CMS Vám môže ušetriť Vaše peniaze. Neveríte? V poriadku, tak čítajte ďalej…

Každá webstránka časom zastará. Nie len po technickej, grafickej a bezpečnostnej stránke, ale môže sa stať že budete potrebovať aktualizovať informácie, ktoré stránka podáva Vaším zákazníkom. Ak by ste mali webstránku napísanú napríklad v HTML kóde, a problematicku HTML a webstránok neovládate dokonale, museli by ste si nájsť a zaplatiť programátora, ktorý Vám stránku bude pravidelne aktualizovať. Písanie kódu je však vždy pomerne zdíhavé a pri hodinovej cene za prácu a výsledná faktúra iba za pravidelnú údržbu môže šplhať do stoviek EUR. CMS však pracuje s prehľadných grafickým rozhraním. Dá sa teda povedať, že ak ovládate prácu vo Windows-e a Word-e, zvládnete aj základnú správu a aktualizáciu informácií na Vašej webstránke. Ak prevádzkujete eshop, pridávanie a manažment produktov v eshope bude pre Vás hračka. Nepotrebujete pre pri každej úprave kontaktovať a platiť programátora. A to sa predsa oplatí.

Slide Máte otázky ? Spýtajte sa nás Na stránkách ktoré vytvárame pre našich klientov, robíme základné, prvotné SEO nastavenia a registráciu do vyhľadávačov automaticky, v cene stránky. Bez žiadneho doplatku.
Aj to je dôvod, prečo si stránku objednať práve u nás.
0902 20 70 50 info@strankanamieru.sk